Amstaff vs pan znawca

Strefa dobrego humoru.
Zone of good humor.

Amstaff vs pan znawca

Postprzez quanto » 08 sie 2011, 20:23

Witam . Dzis starszy pan "znawca" powiedział mi ze moj pies Bonus jest kundlem i ze nie ma szans na wystawach bo ma czarne plamy na skórze , tam gdzie jest biała siersc. Oraz ze jesli suka z rodowodem urodzi ponad 5 szczeniąt to znaczy ze ta suczka nie ma rodowodu . Hahaha :) Co myślicie o tym?
quanto

Re: Amstaff vs pan znawca

Postprzez Karolina03 » 08 sie 2011, 22:40

No cóż, wychodzi na to, że ja też mam kundla :cry:

Czy to nie powinno być w dziale "humor"? :lol:
Karolina03

Postprzez agusia_cch » 09 sie 2011, 05:25

nie przejmuj sie!! te czarne kropki to pigment - nic zlego, a tymbardziej nic, co moglby psa zdyskwalifikowac :)
agusia_cch

Postprzez Katja » 09 sie 2011, 07:56

Zdecydowanie nadaje się to do działu Humor...

Pan "znawca" musi się jeszcze dużo podszkolić ;)
Katja
Moderator Działu
Moderator Działu

Postprzez Nirwana » 09 sie 2011, 14:06

quanto napisał(a):Witam . Dzis starszy pan "znawca" powiedział mi ze moj pies Bonus jest kundlem i ze nie ma szans na wystawach bo ma czarne plamy na skórze , tam gdzie jest biała siersc. Oraz ze jesli suka z rodowodem urodzi ponad 5 szczeniąt to znaczy ze ta suczka nie ma rodowodu . Hahaha :) Co myślicie o tym?

Powiedz mu jeszcze parę innych podwórkowych kynologicznych mądrości jak:
jeśli suka urodzi więcej niż 6 szczeniąt, to od szóstego wzwyż nie dostaną juz metryk... :lol:
jeśli pies ma ciemne podniebienie to będzie "ostry" gdy dorośnie :mrgreen:
jeśli poda sie psu surowe mięso, będzie agresywny :mrgreen:
jeśli amstaff nie dostanie co jakiś czas wpier...lu ,tak dla przypomnienie kto tu rządzi, to w przyszłości nie będzie sie słuchał... :lol:
itp...itd...
a na koniec zaproś pana do naszego działu "humor" :twisted:
SZERI I COFFIE
NIKUSIA NA ZAWSZE POZOSTANIESZ W MOIM SERCU [*]
KOPIOWANIE, PUBLIKOWANIE, PRZYWŁASZCZANIE ZDJĘĆ JEST KRADZIEŻĄ PODLEGAJĄCĄ KARZE ZGODNIE Z Dz.U.1994 nr24 poz.83roz.14.
Nirwana
Moderator Działu
Moderator Działu

Postprzez dkf385 » 09 sie 2011, 14:45

O to mam największego kundla na wsi, bo wysypany jest calutki, czy do pit bulli to już się nie tyczy. Rodzeństwa też ma 5, więc już burek idealny.
dkf385

Postprzez Liber » 09 sie 2011, 15:06

Mi znawca powiedział ze jak utnie się psu uszy to on głupieje, ciekawe jakimi przewodami ma pies mózg z uchem połączony :mrgreen:
To wychowanie a nie rasa decyduje jaki pies będzie
"Człowiek jest odpowiedzialny za to, co oswoił" Antoine de Saint-Exupery
Liber

Postprzez dkf385 » 09 sie 2011, 15:36

Z takim mądrości to ja jeszcze słyszałam, że jak pies ma uczy tak do przodu, albo uniesione, to jest "taki o kim ja to nie jestem", a jak nosi je przy głowie, to jest uległy i łagodny. Teoria do wszystkich ras.
dkf385

Postprzez natalia_aa » 28 sie 2011, 22:01

Ponieważ czasami załamuję ręcę, kiedy słyszę, tudzież czytam, jakieś "mądre opinie" na temat rasy, (i nie mówię tu już o oklepanej opinii mordercy, ton ścisku itp", tylko o często naprawdę wybujałem wyobraźni piszących i mówiących, a przeczytawszy dziś kolejną postanowiłam, dla takich "kwiatków" założyć osobny temat, ale chyba tutaj będzie to pasować, jeśli zmienimy nieco tytuł na np ""Ciekawostki" o TTB :mrgreen:

I tak oto:

"To kawał mięśni z zębami - psychicznie ukierunkowany - nie polecam, komuś bez doświadczenia i wiedzy" - trójmiasto.pl

Stary artykuł Faktu
artykuł z FAKTu autorstwa Matyldy Nowak:

"Amstaff to pies morderca. Bez ostrzeżenia skacze do gardeł i sciska je szczękami o nacisku 3 ton! Niczym prasa hydrauliczna miażdzy wszystko, co złapią jego zabójcze kły.
Czarna lista ofiar amstaffów jest boleśnie dluga. Najnowszy krzyżyk znaczy na niej tragiczna śmierć 15-latki z Warszawy zagryzionej przez własnego psa. A jej rówieśnik z Dąbrowy Górniczej był o krok od strasznej śmierci. Takich tragicznych dowodów, że amstaffy to psy mordercy są w calym kraju dziesiątki.
Dlatego omijajcie te psy z daleka! A jesli już przestąpią wam droge, to nie uciekajcie, bo moga was zagryżć. Życie moze wam uratować szybko przyjęta pozycja żółwia. Padacie na kolana,na kark zakładacie splecione rece, tak żeby osłonic uszy przed odgryzieniem. Głowę przyciągacie do kolan. One ochronia wasze gardla przed zmiażdzeniem. Jeśli życie jest w niebezpieczeństwie, ścisnijcie psu jądra lub polejcie sukę wodą.
Jeśli ktos che sie czuc bezpiecznie, musi miec przy sobie ręczne miotacze ze środkiem przeciwko psom. Zawierają one gaz pieprzowy luz żel, czyli gęstą, silnie drażniącą ciecz. Obydwa miotacze można kupić bez pozwolenia. Musicie ich użyc zanim pies morderca was dopadnie" (ŚRODA, 17 sierpnia 2005)
natalia_aa
Moderator Działu
Moderator Działu

Postprzez Koki » 28 sie 2011, 22:37

o ja ... ,cóż za porażająca "wiedza"... już widzę te żółwie pozycje na chodnikach :lol:
- żal.pl 8-)
Koki

Następna strona

Powrót do Humor / Humor