PROSZE O OPINIE

Tutaj możecie umieścić zdjęcia waszych piesków z kategorii Pit Bull - Psy.
Album pit bull - males.

Moderatorzy: Katja, Nirwana

Re: PROSZE O OPINIE

Postprzez titto022 » 30 paź 2009, 22:05

Czyli z waszych opinii wynika na to ze byscie na moim mscu sprzedali pieska i ze tak powiem zamienili go na lepszy model tylko dla tego ze papiery bedzie mial dziwi mnie to troszke Ale thx. za szczera opinie :)
titto022

Postprzez Violett » 30 paź 2009, 22:08

Nie sprzedali - nie kupili od kolesia który zarabia na zimowe opony na takich laikach.

Ludzie ci piszą , chlopie nie ładuj kasy na pseudo - bo takich do adopcji , porzuconych sa dziediatki a Ty sobie tłumaczysz inaczej.

ale widac ze kupiłes...
Obrazek
KOPIOWANIE,PRZETWARZANIE I PUBLIKACJA ZDJĘC BEZ ZGODY AUTORA ZABRONIONE!
Miałam 3(czi)psy , mam 4pak :)
Violett

Postprzez diyala » 30 paź 2009, 22:08

titto022 napisał(a):Czyli z waszych opinii wynika na to ze byscie na moim mscu sprzedali pieska i ze tak powiem zamienili go na lepszy model tylko dla tego ze papiery bedzie mial dziwi mnie to troszke Ale thx. za szczera opinie :)

Nie, ludziom chodzi o to, że by w ogóle go nie kupili, min. dlatego, żeby nie nakręcac biznesu pesudohodowcy.
Obrazek
"Polacy kupują dokładnie takie psy, na jakie zasługują. Po co psuć nawyki?"
diyala

Postprzez titto022 » 30 paź 2009, 22:11

Móglbym jeszcze was zapytac gdzie wy byscie kupili na moim miejscu rednosa? Jakies linki do hodowli itp. Pytam tylko z ciekawosci bo juz niestety kupilem tego psiaka. Thx.
titto022

Postprzez diyala » 30 paź 2009, 22:15

titto022 napisał(a):Móglbym jeszcze was zapytac gdzie wy byscie kupili na moim miejscu rednosa? Jakies linki do hodowli itp. Pytam tylko z ciekawosci bo juz niestety kupilem tego psiaka. Thx.

:lol:
Ta... i co jeszcze? może szczeniaczka na tacy podac, obwiązanego w czerwone kokardki? Sorry, ale nie mogę :shock:
Ja swoją sukę np. z USA targałam, 2 lata szukałam i nikt mi linków do hodowli nie podawał, bo tej linii to tak naprawde nikt tutaj nie trzyma i namiarów na hodowców też nikt nie miał... jak się chce to się znajdzie. A jak komu wsio ryba, to bierze co pod nos podstawią, bo tak najłatwiej.
Obrazek
"Polacy kupują dokładnie takie psy, na jakie zasługują. Po co psuć nawyki?"
diyala

Postprzez Violett » 30 paź 2009, 22:17

Aczemu red nose- bo kolrek ładny???

jesli to kryterium wyboru.. ekhm.... to rozumiem czemu psa kupiłeś..
Obrazek
Violett

Postprzez titto022 » 30 paź 2009, 22:27

Temu rednosa bo najbardziej mi sie podobaja i ogólem to super pieski kazdy ma swój glust no nie? akurat ta odmiana pitow najbardziej mi podchodzi. Widac ze bardzo pomocni jestescie wpierw piszecie ze kupilem kundla itp a nawet niechcecie podac przykladowej Dobrej hodowli gdzie mozna kupic dobrego pita.
No a takie pieski z allegro które posiadaja RODOWODY tez wam nie pasuja? bo niby z usa sa lepsze?
titto022

Postprzez Violett » 30 paź 2009, 22:33

Gdybys pgrzebał bo Cię tointeresuje , znalazłbyś temat tutaj na forum , odniośnie hodowli.
Ale Widze ze na tacy podac...

po 2 przez lata wchodza ludzie i tylko daj , pokaż... a własnej inwencji zero.

To czemu nie zawiesiłeś oka na psach rasowych a na psach w typie??

Na allegro ogłasza się kazdy , ale jak taniej to lepiej no nie..

po fakcie piszesz posta , czego spodziewasz??
z epiekny , ładne oczka>?

Są w olsce fajne psy... i nie kosztuja fortune,.,

Tylko teraz wracajac do poczatku , najpierw bierzesz byle Red, pozniej pytasz.. a moze by odwrotnie??
czego chcesz czego szukasz??

APBT- nie siedzi na kanapie i nie buja sie po dzielni - czy jakos tak...
Obrazek
Violett

Postprzez cobrad » 30 paź 2009, 22:41

titto022 bo co, bo nie chcemy podać Ci wszystkiego gotowego? czy psa także przywieźć Tobie pod drzwi? Jak się czegoś chce to się samemu szuka, wystarczy chociażby przekopać się przez to forum, a znajdzie się link do czegoś co interesuje - ale to trzeba chcieć.
Stały tekst, że piesek bez papierów ma więcej zalet niż takie z papierami - no ma: ukryte choroby, odziedziczone pewne sprawy , o których nic nie wiesz i z pewnością mogą być przysłowiowym jajem z niespodzianką.
Poza tym piszesz, że już "niestety" kupiłeś tego pieska. Dostrzegam tu po pierwsze zastanowienie po czasie ( zanim kupiłeś trzeba było szukać porady np. na naszym forum, a nie odwrotnie ), po drugie jeśli chcesz linki to co kupujesz drugiego?
btw "pozytywne zalety" to jak oczywista oczywistość :)
Kochaj go , wychowuj, ucz ale nie wmawiaj sobie, że taki bez papierów to lepszy niż z papierami i zastanów się nad kastracją, aby kolejnych "synów Borysa " nie było.
Obrazek

Kikimora od Rudej Wiedźmy i Maxymiliana Wielkopolanka z Gaju :)
viewtopic.php?f=57&t=458
cobrad

Postprzez titto022 » 30 paź 2009, 22:48

To fakt zrobilem odwrotnie wpierw kupilem psa a pozniej sie poradzilem ale niestety za pozno znalazlem te forum :?
A i co do tego APBT- nie siedzi na kanapie i nie buja sie po dzielni - czy jakos tak... - to niekupilem psa zeby z nim sie pokazywac zeby ktos mnie sie bal z tego powodu ze mam pita i nie tez po to zeby z nim siedziec na kanapie ;) Jeszcze raz powtarzam ze pies to dla mnie przyjaciel a nie maskotka czy zabawka.
Po mimo waszych Negatywnych opinii wloze duzo serca i cierpliwosci aby go jak najlepiej wychowac ;) Pozdrawiam.
titto022

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do PIT BULL i w typie PIT BULLA - PSY / MALES with & without pedigree