zywienie psa

Moderatorzy: Katja, Nirwana

Re: zywienie psa

Postprzez agutka84 » 10 maja 2013, 10:28

co sądzicie o gotowanych podrobach jagnięcych-przełyk, serce, wątroba , nerki, płuca,ryż marchew i czasem burak czy taki zestaw może byc często podawany dla alergika czy nerki bądz wątroba nie zaśmiecą toksynami psa
agutka84

Postprzez Nirwana » 13 maja 2013, 14:32

Myślę, że jeśli nie podasz psu żadnego z rodzajów mięs na które jest psiak ewentualnie uczulony, to spokojnie możesz taki zestaw podawać.Nie bój się wątroby czy nerek, tą pierwszą możesz spokojnie podawać raz, góra dwa razy w tygodniu ze względu na ewentualną biegunkę po zbyt dużej jej ilości - to samo przy podawaniu płucek.Reszta bez ograniczeń.
SZERI I COFFIE
NIKUSIA NA ZAWSZE POZOSTANIESZ W MOIM SERCU [*]
KOPIOWANIE, PUBLIKOWANIE, PRZYWŁASZCZANIE ZDJĘĆ JEST KRADZIEŻĄ PODLEGAJĄCĄ KARZE ZGODNIE Z Dz.U.1994 nr24 poz.83roz.14.
Nirwana
Moderator Działu
Moderator Działu

Postprzez adamblk » 13 maja 2013, 15:19

Witam nasz Pako bardzo lubi surowe żołądki jaka porcje dziennie może zjadać ?
adamblk

Postprzez Nirwana » 13 maja 2013, 20:44

Po żołądkach nie będzie mieć żadnych biegunek, więc dawaj mu tyle ile potrzebuje.Moje psy dostają dziennie po pół kg. surowego mięsa każde, plus ryż lub płatki owsiane czy makaron, plus warzywa starte na papkę i plus suplementy wapniowo mineralne.To ile mięsa potrzebuje pies, zależy od jego masy ciała, przemiany materii i wysiłku fizycznego.
SZERI I COFFIE
NIKUSIA NA ZAWSZE POZOSTANIESZ W MOIM SERCU [*]
KOPIOWANIE, PUBLIKOWANIE, PRZYWŁASZCZANIE ZDJĘĆ JEST KRADZIEŻĄ PODLEGAJĄCĄ KARZE ZGODNIE Z Dz.U.1994 nr24 poz.83roz.14.
Nirwana
Moderator Działu
Moderator Działu

Postprzez adamblk » 13 maja 2013, 21:13

Pako to jeszcze szczeniaczek 3-ciego skończył trzy miesiące waga to tak około 10 kg a on mógł by jeść i jeść hehe a żołądki dostaje tak 2 razy w tygodniu bo niestety nie mam gdzie tego trzymać również raz na jakiś czas szyje indycza
adamblk

Postprzez xMASAZYSTAx » 17 sty 2014, 11:20

Witam za niedługo trafi do mojego domu AST 7 tygodniowy i proszę o poradę co do karmy suchej którą z tych firm polecacie: Bosh, Araton, Purina, Josera . Chodzi mi o karmienie w wieku szczenięcym i dorosłym.
xMASAZYSTAx

Postprzez diyala » 17 sty 2014, 12:23

xMASAZYSTAx napisał(a):Witam za niedługo trafi do mojego domu AST 7 tygodniowy i proszę o poradę co do karmy suchej którą z tych firm polecacie: Bosh, Araton, Purina, Josera . Chodzi mi o karmienie w wieku szczenięcym i dorosłym.

A hodowca czym karmi? Chyba dostaniesz jakąś karmę w wyprawce i rozpiskę w kwestii czym i jak żywić szczeniaka?
Obrazek
"Polacy kupują dokładnie takie psy, na jakie zasługują. Po co psuć nawyki?"
diyala

Postprzez xMASAZYSTAx » 17 sty 2014, 13:17

Oczywiście że wiem, prosiłem tylko o opinie firm karm suchych które wymieniłem, jak pies dorośnie to mogę przecież spróbować karmić go inną marką.
xMASAZYSTAx

Postprzez diyala » 17 sty 2014, 21:55

xMASAZYSTAx napisał(a):Oczywiście że wiem, prosiłem tylko o opinie firm karm suchych które wymieniłem, jak pies dorośnie to mogę przecież spróbować karmić go inną marką.

No to co w końcu hodowca zalecił? Pytam, żeby było się do czego odnieść.
Obrazek
"Polacy kupują dokładnie takie psy, na jakie zasługują. Po co psuć nawyki?"
diyala

Postprzez a.s » 19 sty 2014, 15:06

Uważam, że z karm które wymieniłeś najlepsza jest josera. Moje dorosłe psy są na niej od dłuższego czasu, na niej również odchowałam miot szczeniąt i nie mogę narzekać. Cena adekwatna do jakości.
a.s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do INNE TEMATY ZWIĄZANE Z ŻYWIENIEM / OTHER TOPICS RELATED TO NUTRITION