Szczenięta na sprzedaż / Puppies for sale

Szczenięta na sprzedaż w wieku do 6 miesięcy. (Tylko Profesjonalne Hodowle)
Puppies for sale under 6 months. (Only registred kennels)
Regulamin działu
1. Z dniem 01.01.2009 wszystkie reklamy komercyjne podlegają opłatom. Z opłat za ogłoszenia zwolnieni są hodowcy, posiadający udokumentowane badania na HD obojga rodziców szczeniąt, po przesłaniu dowodu do moderatora tygrysek. Zaznaczyć pragniemy, iż pieniądze z reklam nie trafiają na konta prywatne władz forum (tj administratorów czy moderatorów), tylko na konto Fundacji Ast na Rzecz zwierząt niechcianych i na to właśnie konto zostają bezpośrednio wysłane . Ogłoszenia płatne na rzecz fundacji są w myśl administracji forum jedna z najprostszej formy pomocy dla porzuconych, niechcianych, poszkodowanych przez los bullowatych, którymi zajmuje się nasz moderator Keiti stojąca na czele fundacji.
Kochani jesteście wielcy ,a my choć w ten sposób możemy wraz z ogłoszeniodawcami Was wspomóc w tej ważnej pracy jaka jest działalność fundacji.
2. Wszystkie sprawy związane z ogłoszeniami płatnymi podlegają moderatorowi forum tygrysek i w tym celu prosimy o bezpośredni kontakt z w/w moderatorem.
3. Ogłoszenia płatne (wplata na rzecz fundacji AST) dotyczące reklamy :
-ogłoszenie „zapowiedz miotu” opłata 15 zł ważne na 6 miesięcy ,ważne przez pól roku od chwili dostarczenia dowodu wpłaty w postaci skanu przelewu.
-ogłoszenie „szczeniaki na sprzedaż” oplata 15 zł ,ważne przez pól roku od chwili dostarczenia dowodu wpłaty w postaci skanu przelewu.
-ogłoszenia „zapowiedz miotu” i „szczeniaki na sprzedaż” wykupione razem opłata 25 zł.
3. Każdy pies albo suka po ukończeniu pół roku podlega przeniesieniu do działu "suka ,pies na sprzedaż", oplata za ogłoszenie w tych działach wynosi 10 zł i jest ważna pół roku od chwili dostarczenia skanu przelewu do moderatora tygrysek.
4. Ogłoszenie dotyczące oddania psa/psów na warunek hodowlany cena wynosi 15 zł, ogłoszenie ważne do pół roku .
5. Wszystkie działy powinny być na bieżąco uaktualniane . Informacje dotyczące zamknięcia tematów powinny być wysyłane do moderatorów lub administratorów w celu utrzymania ładu i porządku w w/w działach.
  • Wątki
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Powrót do Strona główna forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Twoje uprawnienia w tym dziale

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów