Szczenięta na sprzedaż / Puppies for sale

Szczenięta na sprzedaż w wieku do 6 miesięcy. (Tylko Profesjonalne Hodowle)
Puppies for sale under 6 months. (Only registred kennels)
Regulamin działu
Ogłoszenia ,reklamy
1.Z dniem 01.01.2009 wszystkie reklamy komercyjne podlegają opłatom .Zaznaczyć pragniemy ,iż żadne pieniądze z reklam nie trafiają na konta prywatne władz forum tj administratorów czy moderatorów tylko na konto Fundacji Ast na Rzecz zwierząt niechcianych i na to właśnie konto zostają bezpośrednio wysłane .
Ogłoszenia płatne na rzecz fundacji są w myśl administracji forum jedna z najprostszej formy pomocy dla porzuconych, niechcianych, poszkodowanych przez los bullowatych ,którymi troszczy się nasz moderator Keiti stojąca na czele fundacji oraz wielu użytkowników naszego forum.
Kochani jesteście wielcy ,a my choć w ten sposób możemy wraz z ogłoszeniodawcami Was wspomóc w tej ważnej pracy jaka jest działalność fundacji.
2.Wszystkie sprawy związane z ogłoszeniami płatnymi podlegają moderatorowi IN_ i w tym celu prosimy o bezpośredni kontakt z w/w moderatorem.
3.Ogłoszenie można zamieścić po dokonaniu opłaty i przesłaniu moderatorowi IN_ kopii/skanu dowodu wpłaty. Ogłoszenia nieopłacone będą usuwane.
4.Ogłoszenia płatne (wplata na rzecz fundacji) dotyczące reklamy :
-ogłoszenie „zapowiedz miotu” opłata 30 zł ważne na 6 miesięcy ,ważne przez pól roku od chwili dostarczenia dowodu wpłaty w postaci skanu przelewu na rzecz fundacji.
-ogłoszenie „szczeniaki na sprzedaż” oplata 30 zł ,ważne przez pól roku od chwili dostarczenia dowodu wpłaty w postaci skanu przelewu na rzecz fundacji.
-ogłoszenia „zapowiedz miotu” i „szczeniaki na sprzedaż” wykupione razem opłata 50 zł.
Użytkownik zamieszczający ogłoszenia o miocie w chwili gdy posiada udokumentowane badania na HD obu rodziców po przesłaniu dowodu do administratora vvardenfell uzyskuje bonus w postaci bezpłatnej zapowiedzi miotu na pół roku przed kryciem patrz pkt 1.
5.Każdy pies albo suka po ukończeniu pół roku podlega przeniesieniu do działu suka ,pies na sprzedaż ,oplata (na rzecz fundacji)za ogłoszenie wynosi 20 zł i jest ważna pół roku od chwili dostarczenia skanu przelewu do administratora .
6.Ogłoszenie dotyczące oddania psa/psów na warunek hodowlany cena wynosi 30 zł (na rzecz fundacji).Ogłoszenie ważne do pół roku .
7.Wszystkie działy powinny być na bieżąco uaktualniane . Informacje dotyczące zamknięcia tematów powinny być wysyłane do moderatorów lub administratorów w celu utrzymania ładu i porządku w w/w działach.
  • Wątki
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Powrót do Strona główna forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Twoje uprawnienia w tym dziale

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników